Kontakt

Wybierz salon

Auto Centrum Lis

Częstochowska 211

62-800 Kalisz

Auto Centrum Lis

ul. Władysława Jagiełły 18

62-510 Konin

Auto Centrum Lis

Częstochowska 211

62-800 Kalisz

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon
pn.-pt.: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: 9.00-13.00


Serwis
pn.-pt.: 8.00-18.00
sob.:8.00-13.00

Auto Centrum Lis

ul. Władysława Jagiełły 18

62-510 Konin

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon :
pn.-pt. : 8:00 - 18:00
sb. : 8:00 - 14:00


Serwis :
pn.-pt. : 8:00 - 16:00
sb. : 8:00 - 13:00

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dyrektor Sprzedaży

Grzegorz Bogacz

Dyrektor ds. sprzedaży

tel. 782-110-144
e-mail: grzegorz.bogacz@autocentrumlis.pl

Recepcja

Klaudia Buczkowska

Koordynator Salonu i Serwisu

tel. 726 787 870
e-mail: klaudia.buczkowska@autocentrumlis.pl

Angelika Nowicka

Koordynator Salonu

tel. 720 820 297
e-mail: angelika.nowicka@autocentrumlis.pl

Dział sprzedaży samochodów nowych

Anna Iepishyn

Kierownik salonu

tel. 782 110 304
e-mail: anna.iepishyn@autocentrumlis.pl

Adam Dębicki

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 722 072 072
e-mail: adam.debicki@autocentrumlis.pl

Martyna Michalak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 782 888 044
e-mail: martyna.michalak@autocentrumlis.pl

Jakub Wojciechowski

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 782 888 035
e-mail: jakub.wojciechowski@autocentrumlis.pl

Mateusz Strumpf

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 669 001 259
e-mail: mateusz.strumpf@autocentrumlis.pl

Bartłomiej Stasiak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 782 110 305
e-mail: bartlomiej.stasiak@autocentrumlis.pl

Piotr Jurczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 782 610 308
e-mail: piotr.jurczak@autocentrumlis.pl

Kamil Sopniewski

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 726 726 122
e-mail: kamil.sopniewski@autocentrumlis.pl

Paulina Machowczyk

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

tel. 727 010 061
e-mail: kamil.sopniewski@autocentrumlis.pl

Dział sprzedaży samochodów używanych

Martyna Pilarczyk

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 726 726 123
e-mail: martyna.pilarczyk@autocentrumlis.pl

Daniel Brzeziński

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 721 540 220
e-mail: daniel.brzezinski@autocentrumlis.pl

Kredyty / Leasing

Oliwia Jaroma

Specjalista ds. kredytów i leasingów

tel. 782 110 306
e-mail: oliwia.jaroma@autocentrumlis.pl

Ubezpieczenia

Paulina Stelmach

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 609 771 848
e-mail: paulina.stelmach@autocentrumlis.pl

Anita Karczewska

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 726 726 709
e-mail: anita.karczewska@autocentrumlis.pl

Serwis

Mateusz Lewandowski

Kierownik Serwisu

tel. 781 209 070
e-mail: mateusz.lewandowski@autocentrumlis.pl

Adrian Hewig

Doradca Serwisowy

tel. 781 888 046
e-mail: adrian.hewig@autocentrumlis.pl

Marcin Bartczak

Doradca Serwisowy

tel. 727 008 603
e-mail: marcin.bartczak@autocentrumlis.pl

Remigiusz Matusiak

Doradca serwisowy

tel. 720 820 399
e-mail: remigiusz.matusiak@autocentrumlis.pl

Krzysztof Naglik

Dział części i akcesorii

tel. 726 787 871
e-mail: krzysztof.naglik@autocentrumlis.pl

Konrad Jałowica

Dział części i akcesorii

tel. 781 888 097
e-mail: konrad.jalowica@autocentrumlis.pl

Transport

Arkadiusz Miłek

tel. 726-726-112
e-mail: transport@autocentrumlis.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Recepcja

Monika Derbiszewska

Recepcja

tel. 63 233 00 20
e-mail: salonkonin@autocentrumlis.pl

Marta Szklarkowska

Koordynator Salonu

tel. 721 901 203
e-mail: marta.szklarkowska@autocentrumlis.pl

Dział Sprzedaży

Krzysztof Bugno

Kierownik Salonu

tel. 721 901 201
e-mail: krzysztof.bugno@autocentrumlis.pl

Michał Białas

Specjalista ds. sprzedaży

tel. michal.bialas@autocentrumlis.pl
e-mail: 725 681 881

Norbert Pacześny

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 720 820 339
e-mail: norbert.paczesny@autocentrumlis.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Marcin Skierkowski

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 783 888 013
e-mail: marcin.skierkowski@autocentrumlis.pl

Jerzy Dębiński

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 721 901 202
e-mail: jerzy.debinski@autocentrumlis.pl

Ubezpieczenia

Dominika Durkiewicz

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel. 721 901 021
e-mail: ubezpieczeniakonin@autocentrumlis.pl

Serwis

Tomasz Strugliński

Kierownik Serwisu

tel. 781 701 900
e-mail: tomasz.strugliński@autocentrumlis.pl

Michał Olszewski

Doradca serwisowy

tel. 721 901 204
e-mail: serwiskonin@autocentrumlis.pl

Dawid Pałucki

Doradca serwisowy

tel. 720 820 651
e-mail: serwiskonin@autocentrumlis.pl

Dyrektor Sprzedaży

Grzegorz Bogacz

Dyrektor ds. sprzedaży

tel. 782 110 144
e-mail: grzegorz.bogacz@autocentrumlis.pl