Nowe spojrzenie na wydajność.

Będziesz przyciągać spojrzenia – i to nie tylko ze względu na dźwięk silnika. Ulepszone elementy stylistyczne i odświeżona stylistyka nowego i30 N odzwierciedlają jego sportowy charakter. Każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o sportowych osiągach.

Stylistyka

Przeprojektowany, aby zapewnić więcej emocji i lepsze osiągi.

Stworzony do jazdy na torze, nowy i30 N został przeprojektowany, abyś mógł nim wyruszyć także na drogi i ulice. To nie tylko odświeżona stylistyka, ale także niesamowite osiągi wymagały zmian, takich jak nowy, agresywnie wyglądający przedni zderzak ze specjalnymi wlotami powietrza służącymi do poprawy aerodynamiki i zmniejszenia turbulencji. Nowe 19-calowe kute felgi aluminiowe nie dość, że wyglądają fantastycznie, to jeszcze poprawiają prowadzenie i przyczepność dzięki zmniejszeniu masy.

360°

0%
    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. The new Hyundai i30 N from the front in Performance Blue colour.

      Z przodu.

      Nowe reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej w kształcie litery V, wychodzą z nowego szerokiego grilla, który został zoptymalizowany pod kątem efektywnego chłodzenia silnika.
    2. the new Hyundai i30 N from the side in Performance Blue colour

      Z profilu.

      Jedną z nowości w modelu i30 N są pierwsze w historii 19-calowe kute felgi aluminiowe połączone z oponami Pirelli P Zero.
    3. the new Hyundai i30 N from the rear in Performance Blue colour

      Z tyłu.

      Nowy tylny zderzak został wyposażony w zintegrowane światła przeciwmgielne, czerwoną kontrastującą linię i dwie duże rury wydechowe.

      Wybierz swój kolor.

      • a
      • a

      Wnętrze

      Tutaj komfort i sportowe doznania idą w parze.

      Stworzone dla i przez ludzi, którzy naprawdę kochają samochody, eleganckie i sportowe wnętrze nowego i30 N obejmuje i ekscytuje. W kokpicie liczy się zarówno kontrola, jak i wygoda. Ergonomia jest całkowicie zorientowana na kierowcę - masz wszystko na widoku i na wyciągnięcie ręki.

      Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
      1. interior view of the cockpit inside the new Hyundai i30 N showing the front seats

        Sportowe fotele.

        Pokryte skórą premium i materiałami Alcantara®, lekkie, wyczynowe fotele przednie mają podświetlane logo N oraz elektryczną regulację podparcia lędźwiowego (4 kierunki).

      2. detail of the racing-inspired paddle shifters on the steering wheel of the new Hyundai i30 N

        Łopatki zmiany biegów.

        Łopatki inspirowane wyścigami zostały umieszczone wygodnie pod kierownicą, aby zapewnić szybką zmianę biegów na wyciągnięcie ręki.

      3. detail of the N Cluster inside the new Hyundai i30 N performance hatchback

        Zestaw wskaźników N.

        Szybko sprawdzaj temperaturę oleju silnikowego, moment obrotowy i doładowanie turbosprężarki. Funkcja synchronizacji zmiany biegów obsługuje jazdę po torze. Czerwona strefa obrotomierza zmienia się w zależności od temperatury oleju.